1.SİGNAL İDUNA CUP TSV Großbardorf – FSV Martinroda maçıyla başlıyor.
1.Signal IDUNA CUP Almanya’nın Bayern Eyaletine bağlı Grafernheinfeld kasabasında Altmain-Sport halle’de 21.01.2017 saat 10’da başlayacak.
Suat Tuncer: “Bu turnuvayı Türkiye’ de yapmak istiyorum.”
12 takımın katılacağı U 13 turnuvasının ilginç tarafı turnuvayı Bundesliga ekiplerinden FC İngolstadt’ ın Türk asıllı scoutu teknik Direktör Suat Tuncer’in düzenliyor olması.Yaklaşık 2 sezondur FC İngolstad’ta scoutluk yapan genç teknik adam,bu turnuvayı Türkiye’de yapmak ve geleneksel bir hale getirmek istediğini söyledi.
Turnuvaya katılacak takımlar şöyle;
Offenbach Kickers,SV Wehen Wiesbaden,FC Rot-Weiss-Erfurt,1.FC Schwienfurt 05,Freier Turnerschaft Schwienfurt,Spielvereinigung Bayreut,Würzburger Fussballverein e.V, TSV Grossbardorf,KSV Hessen Kassel,FC Eintrach Bamberg,KSV Baunatal,FSV Martinroda 1928.
Başlama vuruşunun saat 10:00 da yapılacağı turnuvanın programı şöyle;
10:00 TSV Großbardorf – FSV Martinroda
10:14 Würzburger FV – KSV Hessen-Kassel
10:28 FT Schweinfurt – SpVgg Bayreuth
10:42 Eintracht Bamberg – KSV Baunach
10:56 Kickers Offenbach – Rot-Weiß Erfurt
11:10 SV Wehen Wiesbaden – 1.FC Schweinfurt 05
11:24 FSV Martinroda – FT Schweinfurt
11:38 KSV Hessen-Kassel – Eintracht Bamberg
11:52 Rot-Weiß Erfurt – TSV Großbardorf
12:06 1.FC Schweinfurt 05 – Würzburger FV
12:20 SpVgg Bayreuth – Kickers Offenbach
12:34 KSV Baunach – SV Wehen Wiesbaden
12:48 FSV Martinroda – Rot-Weiß Erfurt
13:02 KSV Hessen-Kassel – 1.FC Schweinfurt 05
13:16 Kickers Offenbach – FT Schweinfurt
13:30 SV Wehen Wiesbaden – Eintracht Bamberg
13:44 TSV Großbardorf – SpVgg Bayreuth
13:58 Würzburger FV – KSV Baunach
14:12 Kickers Offenbach – FSV Martinroda
14:26 SV Wehen Wiesbaden – KSV Hessen-Kassel
14:40 SpVgg Bayreuth – Rot-Weiß Erfurt
14:54 KSV Baunach – 1.FC Schweinfurt 05
15:08 FT Schweinfurt – TSV Großbardorf
15:22 Eintracht Bamberg – Würzburger FV
15:36 FSV Martinroda – SpVgg Bayreuth
15:50 KSV Hessen-Kassel – KSV Baunach
16:04 Rot-Weiß Erfurt – FT Schweinfurt
16:18 1.FC Schweinfurt 05 – Eintracht Bamberg
16:32 TSV Großbardorf – Kickers Offenbach
16:46 Würzburger FV – SV Wehen Wiesbaden
Grup maçlarının ardından çeyrek final,yarı final,üçüncülük ve final karşılaşmalarıyla 1.SİGNAL İDUNA CUP tamamlanacak.
Tribune Sport Magazine ekibi olarak Suat hocaya ve takımlara başarılar diliyoruz.